Lisa Kujofsa talks about the reasons for leaving 'Klanifornia'

lisa kujofsa biography

Shkruar nga Anabel

13 Janar 2021

Lisa Kujofsa talks about the reasons for leaving 'Klanifornia'

At the end of September, actress Lisa Kujofsa announced her departure from the TV show Klan, "Klanifornia". Her departure was surprising, but referring to the Instagram post, it seemed a friendly departure and no quarrel between the parties. In an interview with "ABC Morning", Lisa said that the desire to leave began with the lack of audience in the show, following the rules set as a measure to prevent Covid.

"'Klanifornia', like all public spectacles, is no longer public and that here began a shortcoming, a coldness. Shows that are in public, want immediate reaction, especially when it makes humor [and when reaction is lacking] is murderous, it is very difficult. I feel very difficult if I did not have the reaction. Always ponder 'obobo, what am I doing this? What do I want here? ' That could be one of the reasons [for leaving Clanford]. ”

She further added that the main reason is related to the desire to stay in her home and respect the anti-Covid measures.

"The main reason was that I wanted to be at home and I wanted to be away from a massive Albanian irresponsibility towards the situation we are in. I am neither afraid nor ashamed to say it. I'm sorry about this situation. You may believe me or you may not believe me, but since the new year has come I have only gone out once to shop. I did not go out because I have a kind of responsibility. "A lot of things came together and I decided to leave."

Self-isolation at home did not keep the actress away from the public, who recently opened a YouTube channel where she posts various imitations and sketches.

What to wear on vacation this year: 5 combinations for stylish outf...

Street Style 2 Korrik 2024

What to wear on vacation this year: 5 combinations for stylish outf...

Important dates to note during July

Important dates to note during July

3 segni dell'oroscopo che lasciano il lavoro molto facilmente

3 segni dell'oroscopo che lasciano il lavoro molto facilmente

Weekly horoscope: Find out what will happen to your sign

Weekly horoscope: Find out what will happen to your sign

3 segni zodiacali che vivranno l'estate più romantica

3 segni zodiacali che vivranno l'estate più romantica

 • Healthy&Fit
 • Relationships
 • Privacy Policy
 • Read in English

Lisa Kujofsa

 • Overview ↓
 • Filmography ↓

Filmography


Actor, Laura
2009 (0)

lisa kujofsa biography

SHKARKO APP

lisa kujofsa biography

TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 17 vjeçar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve.

Ora e Betit

Ora investigim, jeto me orën, "jashtë matriksit", ekopolitikë, glamour zone, edicioni i lajmeve, intervista në ora news, intervista rtv ora, rrënjët tona, para e pasuri, ora news speciale, sondazhi noto & rtv ora, ju flet moska, kjo javë është mjaft interesante për të bërë investime të reja - horoskopi, e mërkurë 3 korrik 2024, shkeli hapësirën ajrore, lituania notë proteste kremlinit: avioni hyri pa leje, euro 2024, deri tani janë shënuar 9 autogola, pritet të ''thyhet'' rekordi', kosovë-serbi 7 orë diskutime në bruksel, lajçak: ramë dakord për disa për një sërë hapash vijues, një shtetas arrestohet pas dyshimeve për spiunazh për llogari të kinës, kërkesa e pd për verifikim, marinaj: sulm i fabrikuar, ‘skenar’ i shkruar nga ndonjë pasdritare, kina importuesja më e madhe e gazit natyror rus, shtatë pacientë i kthehen ecjes të kontrolluar plotësisht nga sistemi nervor, erjola i vë ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit, skandali në onkologjik/ “pacientët më treguan fotot, ishin shtrembëruar”, mjekja alketa pere: s’e kam lexuar dosjen, lisa kujofsa: zgjodha italinë sepse është më mirë se shqipëria.

Lisa Kujofsa: Zgjodha Italinë sepse është më mirë se

Aktorja, Lisa Kujofsa në një intervistë për emisionin Ditë e Re në Rtv Ora ka treguar se është larguar nga Shqipëria duke lënë karrierën e saj dhe ka zgjedhur dashurinë.

Ajo tregoi se nuk planifikon që të kthehet në Shqipëri, sepse vendi ku po jeton tani, Italia është më i mirë se Shqipëria.

" Nuk bëj plane afatgjata, por për të thënë se kurrë nuk do të vij apo do të vij një ditë, unë në Shqipëri do të vij gjithmonë sepse kam familjen. Për momentin jo, kemi ndërtuar jetën këtu ," tha ajo.

E pyetur se çfarë i ka dhënë Italia, që nuk ja jep Shqipëria Kujofsa thotë se Italia i ka dhënë familjen.

" Italia më ka dhënë familjen time, ishte zgjedhja që bëra si fillim pasi bashkëshorti im jetonte këtu, kishte ndërtuar një jetë të vetën.

Midis dy mundësive që kisha zgjodha Italinë për shumë arsye. E zgjodha për shumë gjëra që më kanë munguar në Shqipëri, sepse njeriu bën një background të jetës së vet dhe e kupton se çfarë i mungon dhe çfarë i pëlqen. Italia është pak më mirë se Shqipëria. "

Vendi Lajme lisa kujofsa

lisa kujofsa biography

Miku im s’të them lamtumire,do të jem përdite me ty!

lisa kujofsa biography

Lamtumirë Princ i letrave universale!

lisa kujofsa biography

Biznesi me vdekjen! Ministrja e neveritshme!

Fatos Çoçoli

Kastriot Myftaraj

Arjola Shehu dhe Arjon Muça

Ester Bylyku

Klodi Karaj

Ronaldo Sharka dhe Albana Çaushaj

Ronaldo Sharka

Ana Kallaku

Granit Sokolaj

Ekopolitikë - Paratë e fushatës (21 Prill 2023)

Ekopolitikë - mikrofinanca dhe qytetari (14 prill 2023), ekopolitikë - bujqësia dhe grantet, sa shpresë (07 prill 2023), ekopolitikë - shkëlqimi dhe rënia e ppp-ve (24 mars 2023), ekopolitikë - biznesi, pagat dhe mbështetja (17 mars 2023), ekopolitikë - “ekonomia dhe largimet masive” (10 mars 2023), ekopolitikë - paga minimale, qytetari dhe biznesi (03 mars 2023), ekopolitikë - pse be na vëzhgon për taksat (24 shkurt 2023), ekopolitikë - turizmi 2023, sa shpresë (17 shkurt 2023), ekopolitikë - “qumeshti ne qiell, po eksportet” (10 shkurt 2023), ekopolitikë - pensionet, do rriten realisht (3 shkurt 2023), ekopolitikë - shërbimet financiare & dixhitalizimi (27 janar 2023), ekopolitikë - shirat, përmbytja dhe bujqësia (20 janar 2023), ekopolitikë - shteti dhe korrupsioni (13 janar 2023), ekopolitikë - ekonomia 2023: ç'na pret (7 janar 2023), ekopolitikë - energjia 2022. po 2023 (30 dhjetor 2022), ekopolitikë - ekonomia 2022. sfidat 2023 (23 dhjetor 2022), ekopolitikë - llamba e kuqe e fmn-së (16 dhjetor 2022), ekopolitikë - samiti dhe anti-korrupsioni (09 dhjetor 2022), ekopolitikë - a do kemi fashë në janar (02 dhjetor 2022), ekopolitikë - përmbytja dhe bujqësia (25 nëntor 2022), ekopolitikë - projekti i durrësit: sa pro qytetarit (18 nëntor 2022), ekopolitikë - buxhet dhe taksa, ku vemi (11 nëntor 2022), ekopolitikë - pse ky rrebesh gjobash në buxhet (04 nëntor 2022), ekopolitikë - ku po shkon bujqësia (28 tetor 2022), pse ky rrebesh gjobash në buxhet ekopolitikë nga fatos çoçoli (21 tetor 2022), ekopolitikë - amnistia, gjobat dhe biznesi (14 tetor 2022), ekopolitikë - amnistia, aventurë apo shpëtim (07 tetor 2022), ekopolitikë - fasha e hequr (30 shtator 2022), ekopolitikë - sa afër errësirës jemi (23 shtator 2022), ekopolitikë - ekonomia e basteve dhe bordeve (17 shtator 2022), ekopolitikë - eksportet mes çmimeve në qiell (10 qershor 2022), ekopolitikë - ekonomia e çmimeve të çmendura (3 qershor 2022), ekopolitikë - profesionet e lira - ku vemi (27 maj 2022), ekopolitikë - rritja ekonomike dhe pagat (20 maj 2022), ekopolitikë - turizmi 2022: sa shpresë (13 maj 2022), ekopolitikë - beteja për çmimet (06 maj 2022), ekopolitikë - borde dhe fasha energjie: ku vemi (30 prill 2022), ekopolitikë - ekonomia e bordeve (22 prill 2022), ekopolitikë - amnistia, kanabisi mjekësor, ku vemi (15 prill 2022), ekopolitikë - 'çmëndja' e çmimeve ushqimore (8 prill 2022), ekopolitikë - incineratorët, shteti dhe buxheti (1 prill 2022), ekopolitikë - energjia: do ia dalim (25 mars 2022), ekopolitikë - o naftën, o energjinë (18 mars 2022), ekopolitikë - pandemia e çmimeve (11 mars 2022), ekopolitikë - kosovë-shqipëri: sa afër (4 mars 2022), ekopolitikë - sa na djegin inceneratorët (25 shkurt 2022), ekopolitikë - sos bujqesia (18 shkurt 2022), ekopolitikë - orteku i çmimeve (11 shkurt 2022), ekopolitikë - biznesi, kanabisi dhe amnistia (4 shkurt 2022), trending ne rrjet.

lisa kujofsa biography

Moderatorja nga Kosova: Kejvinën nuk do e intervistoja kurrë, më ka bullizuar!

lisa kujofsa biography

“Kam regjistrime”, Albi flet pas largimit nga Përputhen

lisa kujofsa biography

Ekskluzive/ Varësia nga droga, Mandi Nishtulla tregon momentin më të vështirë të jetës

lisa kujofsa biography

'Më pëlqeu veprimi i Xhakës, në fund të fundit është mashkull' thotë kampionia e Bodybuilding Dorina Mema

Lisa Kujofsa

Filmography, cast (feature film), life events.

lisa kujofsa biography

Bibliography

Sign Up now to stay up to date with all of the latest news from TCM.

lisa kujofsa biography

Your Browser is Not Supported

To view this content, please use one of the following compatible browsers:

lisa kujofsa biography

Safari v11+

lisa kujofsa biography

Firefox Quantum

lisa kujofsa biography

Microsoft Edge

A 26-year-old man was stabbed in Tirana, the perpetrator in handcuffs

Defeated romania, the netherlands qualify for the quarter-finals of euro 2024, drunk photoxynia in front of spak, who is the former leader of pd lezhë who tried to end his life, strong storm in montenegro, two dead, the meeting between bislim and petkovic in brussels ends without success, the actress loses her sister at a young age: the light of my eyes flew in the sky today, i still do not believe it.

The actress loses her sister at a young age: The light of my eyes flew in the

Actress Lisa Kujofsa has lost her sister at a young age. The news about this loss in the Kujofsa family was given by the actress herself through a post on social networks.

"The light of my eyes, of my mother and brother, flew in the sky today. Our ani, our heart, our star. Take our breath my son, leave us without light. How are we going to do without you? I still do not believe… My Aninu who left me half, today and forever! "- writes Kujofsa.

The latter announces that the funeral ceremony will take place in the conditions of the pandemic. Recall that Lisa Kujofsa is the daughter of famous actor Fadil Kujofsa. Lisa's brother, Erin Kujofsa, also started acting.

The actress loses her sister at a young age: The light of my eyes flew in the

Latest news

lisa kujofsa biography

The scandal with the oncologist, the former MP: The government has consciously planned that 1200 patients will die

lisa kujofsa biography

"Aman, let me go", surprises the Oncology doctor: Edmond Gashi gave me money

lisa kujofsa biography

Why did you sign the patient card at the private hospital, doctor Pere: I was traumatized by my husband, I don't see anything

lisa kujofsa biography

Idrizi: Beleri, sentenced for humiliating Albania! European citizens will enjoy it

lisa kujofsa biography

Scandal at the Oncologist, doctor Alketa Pere: When I was suspended, I took a moment to jump from the balcony

lisa kujofsa biography

July 11 protest/ Berisha: Let's stand up against the regime that is emptying Albania

lisa kujofsa biography

Berisha remembers the events of July 2, 1990: It will remain a day of inspiration for the country

lisa kujofsa biography

Berisha: Rama, Manastirliu, Beqja are responsible with their thefts for the death of thousands of Albanians

lisa kujofsa biography

Çlirim Gjata: The symbol of corruption in the country is Edi Rama

lisa kujofsa biography

They turned the swimming pool into a cannabis farm, the two Albanians are punished in Britain

lisa kujofsa biography

The young Albanian risks the death penalty in China

lisa kujofsa biography

He was in danger of drowning in Porto Palermo, the 23-year-old was saved

lisa kujofsa biography

"Tufina be temporary", Gjekmarkaj: Let's give Kadare two meters of decent land!

lisa kujofsa biography

MP Shehu also joins the residents of Piskova in the protest

lisa kujofsa biography

Kadare's German translator: He left a big gap behind

lisa kujofsa biography

Bardhi: The economy was the main reason to raise the protested voice on July 11

lisa kujofsa biography

Berisha's lawyer: The deadline for the investigation of the chief democrat ended today, SPAK is overlapping files

lisa kujofsa biography

Consequences of iodine deficiency in the body

lisa kujofsa biography

Two Albanians and a bag of fleas!

lisa kujofsa biography

The rain and the strong wind keeps vacationers away from the beaches of Vlora

lisa kujofsa biography

Quarter-finals of Euro 2024/ Romania and the Netherlands publish the official formations

lisa kujofsa biography

Albania needs 59 years to have 2.8 million inhabitants again

lisa kujofsa biography

July 11 protest, Noka and Bardhi call to citizens: Raise your voice against injustices

lisa kujofsa biography

The citizen drinks poison in front of SPAK, is transferred to the hospital in serious condition

lisa kujofsa biography

Today is the 34th anniversary of the uprising of July 2, 1990, Berisha: The uprising made the communist dictatorship hopeless

lisa kujofsa biography

Allies in action: EU and NATO "commit together" for Kosovo

lisa kujofsa biography

Alimehmeti: The scandal at the Oncology Department, warned by the HSC and WHO, was not given importance

lisa kujofsa biography

Census, Pano: A government manipulation tool!

lisa kujofsa biography

"Le Courrier des Balkans": Ismail Kadare, the giant of Albanian literature, died

lisa kujofsa biography

Video/Dangerous maneuvers with Jet Ski endangering vacationers, the two drivers are fined

lisa kujofsa biography

KLSH auditor testifies to the Health Commission: We requested an amendment to the contract for the unfinished analyzes

lisa kujofsa biography

Meta message for the former president of Montenegro: No one faced storms like him

lisa kujofsa biography

TIMS Commission, Salianji-Veliut: You speak this language elsewhere, it's not our fault you're illiterate

lisa kujofsa biography

Cold weapons were caught in the car, the Italian was arrested in the Port of Saranda

lisa kujofsa biography

Is the victory of the rightists in France a turning point for Europe?

lisa kujofsa biography

400 new jobs in the police are opened, the criteria and documentation necessary for application

lisa kujofsa biography

Accused by Italy of being the leader of a criminal organization, PD demands the investigation of Tonin Marinaj

lisa kujofsa biography

The former leader of the Durrës gang, Lulzim Berisha, is afraid of being extradited to Albania: They might kill me

lisa kujofsa biography

The chief negotiators of Kosovo and Serbia are meeting today in Brussels

lisa kujofsa biography

DP denounces: The building of the Property Handling Agency will be sacrificed to erect a skyscraper

lisa kujofsa biography

Bomb alert at "Adem Jashari" airport in Pristina

lisa kujofsa biography

The death of Ismail Kadare, the French Presidency: He lived and created as a free man, in a country that was not such

lisa kujofsa biography

Drastic population decline in the districts, minimal growth in Tirana

lisa kujofsa biography

Father and son hospitalize the 53-year-old in Tirana

lisa kujofsa biography

Postriba without water for irrigation, Spahia turns to Benet Beci: Fraud is a vice, not a job

lisa kujofsa biography

"It was run by Albanians", the criminal group is hit in France, 19 people are in handcuffs

lisa kujofsa biography

The TIMS Commission, the director of SHISH requests a session with closed doors, Salianji: There is no state secret

lisa kujofsa biography

The hearing for Berisha and Malltez is postponed again

lisa kujofsa biography

On Thursday, the CEC examines the validity of Fredi Beleri's mandate

lisa kujofsa biography

Census 2023, 64 thousand elderly people live alone

lisa kujofsa biography

Kosovo declares a day of mourning in honor of Ismail Kadare

lisa kujofsa biography

The scandal at the Oncologist/Koçiu gives an "account" in the Parliament on Thursday

lisa kujofsa biography

Cristiano Ronaldo: This is definitely my last European Championship

lisa kujofsa biography

A weapon was found in the car, the young man was arrested on the Delvina-Saranda axis

lisa kujofsa biography

The accident with 8 victims in Këlcyre, the 24-year-old wanted man is arrested

lisa kujofsa biography

The young man was found injured in Lezhë, the police react: He fell from the height of the bar

lisa kujofsa biography

Orban arrives for a visit to Kiev

lisa kujofsa biography

He hit the councilor of the Municipal Council in Elbasan, the 68-year-old is being prosecuted

lisa kujofsa biography

Shkodran is raped and thrown on the street, what is suspected

lisa kujofsa biography

This day will be quite complex, find out the horoscope prediction for today

lisa kujofsa biography

Currency exchange July 2, with how much the dollar and euro are being bought and sold

lisa kujofsa biography

Two days of national mourning in honor of Ismail Kadare, tomorrow tribute to TKOB

lisa kujofsa biography

Every Albanian is now automatically 1300 euros richer (in paper)!

lisa kujofsa biography

Lower temperatures and rain, the weather for today

lisa kujofsa biography

Morning mail/ With 2 lines: What was important yesterday in Albania

lisa kujofsa biography

Karamuço: Criminal groups have not been involved in clashes in the last two years, they have reached a 'deal'

lisa kujofsa biography

Harxhi: Census data contradicts Eurostat data, 900 thousand Albanians have fled

lisa kujofsa biography

The government announces 2 days of national mourning for the death of Ismail Kadare

lisa kujofsa biography

Bushati: Rama controls SPAK's agenda through indirect ways

lisa kujofsa biography

2025 elections, Basha: We have started coalition negotiations

lisa kujofsa biography

Berisha appeals to white shirts: In the name of your mission, participate in the July 11th protest

lisa kujofsa biography

France eliminates Belgium with an own goal, moves to the quarterfinals of Euro 2024

lisa kujofsa biography

Berisha-Rama: You are the head of health! You committed crimes against humanity with the deaths from Covid

lisa kujofsa biography

The US-EU has been marred by the corrupt relationships of autocratic leaders, such as the McGonigal case

lisa kujofsa biography

Rama's meeting with the doctors, Alimehmeti: It is inciting class war!

lisa kujofsa biography

The model's mistake about the death of Kadare: Rest in peace Dritëro Agolli!

lisa kujofsa biography

He was driving drunk and was involved in an accident, AMP arrests the inspector

lisa kujofsa biography

He studied literature in Moscow, what the Russian media wrote after Kadare's death

lisa kujofsa biography

My friend, I am saying goodbye, I will always be with you!

lisa kujofsa biography

Kadare's death, the daughter reacts: I don't have time to forget many things

lisa kujofsa biography

Supreme Court: Trump has immunity for official actions, not private ones

lisa kujofsa biography

Died at QSUT, "Associated Press": Kadare suffered a cardiac arrest

lisa kujofsa biography

Sterilization/STD: Different sets are used for the same surgical typology

lisa kujofsa biography

Albania officially starts the request for the extradition of Durim Bami

lisa kujofsa biography

Mark Mark recounts the last meeting with Kadare: We are lucky to have lived in his era

lisa kujofsa biography

Aiming for the quarter-finals, France and Belgium publish their official lineups

lisa kujofsa biography

Ndarja nga jeta e Kadaresë, Tabaku: Ditë e trishtë e gjuhës shqipe!

lisa kujofsa biography

Fevzi's proposal: Kadare should be buried next to the brothers Frashëri and Faik Konica

lisa kujofsa biography

Noka: Berisha mbahet i burgosur politikisht, nuk do të ketë stabilitet në vend

lisa kujofsa biography

The murder of Pjerin Xhuvan in Elbasan, the Court of Appeal sentences Arbër Paplekaj to 7 years in prison

lisa kujofsa biography

Moti i keq godet Europën, 7 të vdekur nga stuhitë e fuqishme

lisa kujofsa biography

The Investigative Commission in Health, who are the auditors of the KLSH who will testify

lisa kujofsa biography

The Guardian: The giant of Albanian literature, Ismail Kadare, passes away

lisa kujofsa biography

"Education in national emergency"

lisa kujofsa biography

Sentenced to prison in Albania, the Albanian is arrested in Spain

lisa kujofsa biography

Publicity listings

Lisa kujofsa.

It looks like we don't have any publicity listings for this person yet. Be the first to contribute.

Contribute to this page

 • Learn more about contributing

More from this person

More to explore, recently viewed.

lisa kujofsa biography

Grimierja komentoi për situatën e ngacmimit të pretenduar nga Egla në TAR prej Saimir Kodrës. Mosha e saj në ato kohë ngre dyshime.

21 Mars, 2024 | 8:43 pm

lisa kujofsa biography

Pak ditë më parë, kryefjalë e medias ka qenë deklarata e pretenduar e Egla Cenos, ndaj Saimir Kodrës për ngacmim seksual. Sipas Eglës kjo ndodhi daton rreth 25 vite më parë.

Teksa Olti Curri me kolegët e tij Fatma Haxhialiu, Isli Islami dhe Lisa Kujofsa kanë dalë Live në Instagram në natën e Prime ku diskutonin mbi ndodhitë e BB VIP, ka komentuar Eni Lena, një grimiere e cila ka qenë në Top Channel

“Unë i bashkohem Eglës si dëshmitare”- ka shkruajtur Eni Lena.

Por duket se disa llogari nuk përkojnë. Sipas Wikipedia Eni Lena, rreth viteve 2000 që Egla pretendon se është ngacmuar nga Saimiri, Eni  ka qenë 16 vjeç. Kryefjala.com ka kontaktuar me Eni Lenën për të mësuar se në çfarë rrethanash, e në çfarë pozite ajo ka djeni për ngjarjen, por ende nuk ka një përgjigje.

9B58503B D5F4 4470 B864 321000246153

Të ngjashme

lisa kujofsa biography

Prezantuesja dhe motra e futbollistit të Fiorentinës vritet në Meksikë

lisa kujofsa biography

Dagz e zë gjumi duke i dhënë makinës, PM bën reagimin epik

lisa kujofsa biography

“Të kujton gjë kjo vaska?” Ilnisa dhe Meritoni thumbojnë Eglën?

lisa kujofsa biography

“Nuk e mendova dy herë”, Luana Vjollca bën gjestin e veçantë për vajzën në nevojë!

lisa kujofsa biography

Oliver Stone autori i filmit legjendar “Scarface” po pushon në “Folie Marine” në Jalë

lisa kujofsa biography

Detajet shokuese nga martesa e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Kryefjala hit.

lisa kujofsa biography

“RIP Dritëro Agolli”, Gafa e modeles shqiptare për humbjen e Ismail Kadaresë bën xhiron e rrjetit!

lisa kujofsa biography

Big Brother VIP All Stars, gazetarët zbulojnë emrat e disa prej konkurrentëve

lisa kujofsa biography

Partnerë në jetë dhe në krim! Sekuestrohen nga Prokuroria pasuritë e Kristian dhe Drilona Boçit

lisa kujofsa biography

Astrologu Paolo Fox ju uron një muaj të mbarë korriku

lisa kujofsa biography

Një ditë e re nis me astrologun Paolo Fox

lisa kujofsa biography

“Je i pafytyrë”, përplasen Jul Deda dhe Ledjona

Te perzgjedhura.

lisa kujofsa biography

Pas lajmeve për shtatëzani,reagon Elhaida Dani

lisa kujofsa biography

Cubi Metkaj tregon si e ka pritur Egla imitimin që i është bërë

lisa kujofsa biography

Cila nga vajzat e showbizit e ka ndjerë më shumë ikjen nga jeta të Ismail Kadaresë?

lisa kujofsa biography

Nëna ndihmon vajzën 19 vjeç të abortojë dhe hedhin foshnjën në tualet

IMAGES

 1. Imiton dhe bën ironi me personazhet e njohur, Lisa Kujofsa: "Më kanë

  lisa kujofsa biography

 2. Lisa Kujofsa humb motrën më të vogël: Fluturoi sot në qiell drita e

  lisa kujofsa biography

 3. Imiton dhe bën ironi me personazhet e njohur, Lisa Kujofsa: "Më kanë

  lisa kujofsa biography

 4. Lisa Kujofsa

  lisa kujofsa biography

 5. Lisa Kujofsa largohet nga Klanifornia

  lisa kujofsa biography

 6. Ka imituar shumë personazhe të njohur/ Rrëfehet Lisa Kujofsa: Disa më

  lisa kujofsa biography

VIDEO

 1. Lisa Sthalekar Biography #cricket #womancricket #t20worldcup2024

 2. Lisa Olivia Munn Biography, Age, Weight, Relationships

 3. Do shkriheni duke qesh 😂 Lisa Kujofsa imiton Ilnisa Agollin 😂😂😂

 4. Louisa Krause: A Versatile Acting Sensation

 5. Familja Kuqezi

 6. Familja Kuqezi

COMMENTS

 1. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa was born on 19 August 1985 in Tirana, Albania. She is an actress, known for Alive (2009). Menu. Movies. Release Calendar Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Movie News India Movie Spotlight. TV Shows.

 2. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa, diplomuar në Akademinë e Arteve 2008, ka qenë pjesë e disa shfaqjeve teatrale dhe filmave me metrazh të shkurtër. Bëhet e njohur për publikun me spektaklin televiziv ...

 3. Lisa Kujofsa talks about the reasons for leaving 'Klanifornia'

  Lisa Kujofsa talks about the reasons for leaving 'Klanifornia'. At the end of September, actress Lisa Kujofsa announced her departure from the TV show Klan, "Klanifornia". Her departure was surprising, but referring to the Instagram post, it seemed a friendly departure and no quarrel between the parties. In an interview with "ABC Morning", Lisa ...

 4. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa Active - 2009 - 2009 | Birth - Aug 19, 1985 | Genres - Action-Adventure , Drama , Science Fiction , Thriller Filmography ↓

 5. Lisa Kujofsa (@lisakujofsa) • Instagram photos and videos

  40K Followers, 589 Following, 369 Posts - See Instagram photos and videos from Lisa Kujofsa (@lisakujofsa)

 6. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa - Awards - IMDb - Awards, nominations, and wins. Menu. Movies. Release Calendar Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Movie News India Movie Spotlight. TV Shows.

 7. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa. 5,548 likes · 1 talking about this. Aktore, diplomuar në Akademinë e Arteve 2008. "Apartamenti 2XL", "Sketch Show" e "Klanifornia"

 8. Lisa Kujofsa on IMDb: Movies, TV, Celebs, and more...

  Lisa Kujofsa photos, including production stills, premiere photos and other event photos, publicity photos, behind-the-scenes, and more. Menu. Movies. Release Calendar Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Movie News India Movie Spotlight.

 9. Lisa Kujofsa: Zgjodha Italinë sepse është më mirë se Shqipëria

  Aktorja, Lisa Kujofsa në një intervistë për emisionin Ditë e Re në Rtv Ora ka treguar se është larguar nga Shqipëria duke lënë karrierën e saj dhe ka zgjedhur dashurinë

 10. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa . Overview; Filmography; Filmography. Read More Gjallë (2009) Biography. Filmography . Cast (Feature Film) Gjallë (2009) Life Events ...

 11. Lisa Eilbacher

  Early life. Lisa Marie Eilbacher was born in Dhahran, Saudi Arabia, the daughter of an American oil company executive. She was raised in France. Her two siblings are also actors; sister Cindy Eilbacher is best known for portraying Jerry Van Dyke's daughter on the series My Mother the Car and played the character "Betty Wilkens" on Happy Days (episode "The Lemon"), and brother Bobby Eilbacher ...

 12. The actress loses her sister at a young age: The light of my eyes flew

  Recall that Lisa Kujofsa is the daughter of famous actor Fadil Kujofsa. Lisa's brother, Erin Kujofsa, also started acting. Latest news. From June 20, new 5 Lek metal coins will be in circulation 2024-06-05 20:37:45. In the investigation by SPAK for 4 criminal offenses, Ceno Klosi takes the position of deputy. the Minister of Infrastructure and ...

 13. Lisa Franchetti

  Lisa Marie Franchetti (/ f r æ n. k ˈ ɛ t i / fran-KEH-ti; born April 25, 1964) is a United States Navy admiral who has been the (33rd) chief of naval operations, and due to having that position, a member of the Joint Chiefs of Staff, since November 2, 2023. She is the first woman to be chief of naval operations, and the first woman to serve on the Joint Chiefs of Staff.

 14. Lisa Lockhart

  Lisa Lockhart (born November 11, 1965) is an American professional rodeo cowgirl who specializes in barrel racing. In December 2014 and 2016, she won the Average at the National Finals Rodeo (NFR) in Las Vegas, Nevada. Life. Lockhart was born on November 11, 1965, in Wolf Point, Montana.

 15. Lisa Kujofsa Profiles

  View the profiles of people named Lisa Kujofsa. Join Facebook to connect with Lisa Kujofsa and others you may know. Facebook gives people the power to...

 16. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa was born on 19 August 1985 in Tirana, Albania. She is an actress, known for Alive (2009). Menu. Movies. Release Calendar Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Movie News India Movie Spotlight. TV Shows.

 17. Lisa Kujofsa

  Fiks siç futet Roza në detaje pa lidhje, dhe kjo lëvdomë me gojë se të shqyeva 😂, përfundimisht ti @lisakujofsa je e pa përsëritshme

 18. Lisa Kujofsa

  506 likes, 18 comments - lisakujofsa on June 10, 2022: "Foto e sponsorizuar: Varsja @erinkujofsa Flokët @kejsi.ujkashi Thonjtë @dasa_dass Pica dhe koka me lek't e mia #friday #venerdì #weekend #nofilter #cocacola #pizza #details".

 19. Lisa Kudrow

  Lisa Valerie Kudrow (/ ˈ k uː d r oʊ / KOO-droh; born July 30, 1963) is an American actress.She rose to international fame for her role as Phoebe Buffay in the American television sitcom Friends, which aired from 1994 to 2004.The series earned her Primetime Emmy, Screen Actors Guild, Satellite, American Comedy and TV Guide awards. Phoebe has since been named one of the greatest television ...

 20. Lisa Kujofsa

  884 likes, 8 comments - lisakujofsa on August 23, 2021: "☀️ #breakfast #oatmeal #orangejuice #cat #cats #whitecat #catlover #catlife #catlovers #catsofinstagram #morning #white #flowers #tuesday".

 21. Lisa Kujofsa

  Lisa Kujofsa was born on 19 August 1985 in Tirana, Albania. She is an actress, known for Gjallë (2009). Menu. Movies. Release Calendar Top 250 Movies Most Popular Movies Browse Movies by Genre Top Box Office Showtimes & Tickets Movie News India Movie Spotlight. TV Shows.

 22. Grimierja komentoi për situatën e ngacmimit të pretenduar nga Egla në

  Teksa Olti Curri me kolegët e tij Fatma Haxhialiu, Isli Islami dhe Lisa Kujofsa kanë dalë Live në Instagram në natën e Prime ku diskutonin mbi ndodhitë e BB VIP, ka komentuar Eni Lena, një grimiere e cila ka qenë në Top Channel "Unë i bashkohem Eglës si dëshmitare"- ka shkruajtur Eni Lena. Por duket se disa llogari nuk përkojnë.